Przeskocz do treści

Napisali o Nas

W Gazecie Myszkowskiej z dnia 16.02.2018 roku można przeczytać artykuł o naszych zajęciach przygotowujących i zgrywających nas do MONowskiego programu Paszporty 2018. Dziękujemy redakcji za przybliżenie tego zagadnienia oraz naszej pasji mieszkańcom Myszkowa .
Niestety artykuł nie był autoryzowany i w środku pojawiło się kilka „chochlików” które musimy sprostować.
Jesteśmy z nazwy Klubem Strzeleckim z licencją Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego i dzięki temu możemy zrzeszać i wydawać licencję zawodnicze dla naszych członków, co jest jednym z warunków posiadania pozwolenia na broń do celów sportowych. W roku 2018 planujemy zawody (tak możecie je nawet znaleźć w kalendarzu) w tym zawody ogólnopolskie, – ale jak na razie nie będą one miały rangi Pucharu Polski.

Koledzy z GONu to koledzy z Grupy Obrony Nadwiślańskiej – organizacji podobnie  jak nasza biorącej udział w programie MON dla organizacji proobronnych Paszporty 2018. Wspominani w artykule komandosi to  żołnierze instruktorzy.

Klub Strzelecki LOK Myszków powstał między innymi w celu reprezentacji, przez naszych zawodników na zawodach zewnętrznych, Myszkowa a nie innych klubów, oraz po to, aby składki, które do tej pory nasi zawodnicy odprowadzali na zewnątrz pozostawały w Myszkowie. Jako klub jesteśmy integralną częścią Zarządu Rejonowego LOK w Myszkowie. Naszym wspólnym uzgodnionym celem – LOK Myszków i KS LOK Myszków na rok 2018 jest poprawa stanu naszej perełki – strzelnicy miejskiej. Te prace odbywały się i są prowadzone przez Zarząd Rejonowy LOK w Myszkowie i finansowane tylko ze składek i pracy członków LOK, w tym członków Klubu Strzeleckiego LOK Myszków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *