
Dzięki że byliście z nami!
Dla tych co nie dotarli powiem że było dobrze. Rozgrywka paintball, ognisko a na nim żurek i kiełbaski.
W przerwach rozgrywek rozdanie dyplomów po ostatnich zawodach i loteria… Szczęśliwcy mogli również liczyć na uścisk ręki prezesa a nawet na jego wzrokową pochwałę.




