Przeskocz do treści

Plebiscyt na sportowca roku 2019

Piąta edycja plebiscytu "Dziennika Zachodniego" pod Honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki- rozpoczęta!

Zgłoszono naszą drużynę KŻR LOK Myszków do tego niezwykle popularnego i prestiżowego konkursu!

ODDAJ SWÓJ GŁOS NA NASZĄ DRUŻYNĘ.
Pokażmy że doceniamy ich wkład w propagację strzelectwa, pasji którą wspólnie dzielimy

https://dziennikzachodni.pl/sportowiec-roku-2019-wybieramy-najpopularniejszych-juniorow-sportowcow-trenerow-i-druzyny-ruszylo-glosowanie/ar/c2-14510941

To już kolejny rok z rzędu, kiedy zawodnicy z Myszkowa na zawodach klasy MP w sportach obronnych zajmują czołowe miejsca. Tym razem na XLV Centralnych Zawodach Strzeleckich Klubów Żołnierzy Rezerwy nasi zawodnicy stanęli na podium.
Drużyna z Myszkowa zajęła pierwsze miejsce w kraju w Trójboju (pistolet, karabin, rzut granatem), pierwsze miejsce w pistolecie, drugie w dwuboju, trzecie w karabinie co pozwoliło drużynie z Myszkowa na zajęcie drugiego miejsca klasyfikacji generalnej.
Załogę z Myszkowa reprezentowali Marcin Kurczyński, Adam Kurczyński, Sebastian Stachurzewski. Indywidualnie Marcin Kurczyński - pierwszy w Polsce w trójboju oraz rzucie granatem a drugi w dwuboju. Sebastian Stachurzewski - okazał się najlepszym zawodnikiem w Polsce jeżeli chodzi o konkurencję pistoletu

zdjęcia pochodzą ze strony: http://lok.org.pl/aktualnosci/wyniki-xlv-centralnych-zawodow-strzeleckich-kzr-lok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.