Przeskocz do treści

ogłoszenia parafialne na nowy rok 2020

Mamy kilka zaległych informacji do przekazania ze spotkania Zarządu Klubu

 1. Roczne składki członkowskie KS LOK Myszków w roku 2020 będą wynosić 240zł. (uzasadnienie w skrócie: Uchwała Nr 21/2018 Rady Krajowej LOK z 14 XII 2018 w punkcie 1b ustala minimalną składkę od Członków dorosłych klubów specjalistycznych w wysokości 20 zł/ m-c, co daje 240 złotych rocznie)
  W związku z powyższym (by nie wyglądało to tak źle) startowe od 1 konkurencji w naszych zawodach dla Naszych Członków będzie wynosiło 10zł (dla strzelców innych klubów 20zł)
  Składka będzie płatna wyłącznie na subkonto Zarządu Wojewódzkiego LOK ... nr podamy wkrótce
 2. wpisowe dla nowy Członków wyniesie 100zł
 3. W roku 2020r nasz Klub nie będzie: prowadził rejestru osób dopuszczonych do indywidualnego korzystania ze strzelnicy, pobierał opłaty oraz wydawał identyfikatorów potwierdzających prawo do indywidualnego korzystanie ze strzelnicy.
 4. Strzelcy chcący przedłużyć licencję PZSS w Naszym Klubie winni przesłać wypełniony wniosek na adres biuro@kslokmyszkow.pl oraz zalogować się na własne konto w portalu PZSS i wybrać przedłużenie licencji. Opłaty 70zł za przedłużenie licencji zawodniczej PZSS zbierane będą na konto którego nr podamy w najbliższym czasie.
  Wniosek Klubu o przedłużenie licencji zostanie przez nas wysłany po otrzymaniu opłaty, dopełnieniu ww. formalności i opłaceniu rocznej składki członkowskiej.

... wkrótce uzupełnimy informacje

4 myśli na “ogłoszenia parafialne na nowy rok 2020

 1. Irek

  Z tego co mi wiadomo ma wzrosnąć składka za indywidualne korzystanie ze strzelnicy . Z 200 zł dla członków jak było do tej pory , do kwoty 400 zł . Podyktowane jest to planowanym remontem obiektu strzelnicy gdzie ZR chce dołożyć też swoją cegiełkę .

  Odpowiedz
  1. admin

   Jeśli ustalenie składki na poziomie minimum tego co wymaga ZK LOK minus bonifikata 100zł która pozwoli zrobić starty do licencji w naszym Klubie gratis, to złe warunki wg Ciebie to nie wiem czego oczekujesz...
   ... chyba że piszesz o tzw zasadach indywidualnego korzystania ze strzelnicy. Z tym że w tym temacie to uwagi prosimy kierować do ZR , bo tak jak wyżej napisaliśmy nie jest to w naszych kompetencjach, nie od nas zależy i na złych decyzjach ZR ucierpimy jak każdy nieuprzywilejowany członek LOK.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *