Już w niedzielę 16-02-2025r rozegrane zostaną zawody „Zima w pełni” (Kpn,Ppn).
Start w zawodach liczony do przedłużenia licencji na rok następny.
Zawody otwarte, udział mogą brać również klubowicze, którzy jeszcze nie posiadają patentu i licencji.
Osoby takie proszę podczas rejestracji w rubryce nr licencji wpisać „brak”.
Regulamin zawodów z linkiem do formularza rejestracyjnego w załączniku.
Link do formularza również poniżej:
https://forms.gle/aiSLtKTa5hy1xAfK7
Podobnie jak w roku poprzednim, zawody są częścią ligi pneumatycznej, obejmującej 3 osobne starty.
2025-02-16 „Zima w pełni“
2025-03-16 „W oczekiwaniu na wiosnę“
2025-04-13 „Myszkowski debeściak”
Do klasyfikacji końcowej będą liczyć się dwa najlepsze wyniki.
zapraszamy
Czytaj dalej
